Złomowanie pojazdów. Skup złomu. Auto-części. Zgniatanie karoserii. ZAPRASZAMY !

O Nas ...

Stacja Demontażu Pojazdów K77
38-300 Gorlice, ul. Skrzyńskich 17b


Zajmujemy się przede wszystkim złomowaniem pojazdów. Zapewniamy dojazd do klienta bez dodatkowych kosztów za transport. Na miejscu, od ręki wystawiamy zaświadczenie o demontażu. Nasze dokumenty są podstawą do wyrejestrowania samochodu w wydziale komunikacji.
POSIADAMY POZWOLENIE NA WYTWARZANIE ODPADÓW WYDANE PRZEZ WOJEWODĘ MAŁOPOLSKIEGO. PRZEKAZUJĄC SWÓJ POJAZD NASZEJ FIRMIE MASZ GWARANCJĘ ROZBIÓRKI SAMOCHODU W ODPOWIEDNICH WARUNKACH ORAZ PEWNOŚĆ IŻ ŻADEN NIEBEZPIECZNY DLA ŚRODOWISKA ODPAD POCHODZĄCY Z SAMOCHODU NIE DOSTANIE SIĘ DO NASZEJ PRZYRODY.
Jako Stacja Demontażu Pojazdów spełniamy wszystkie wymogi Ochrony Środowiska co potwierdzają dokładne kontrole prowadzone przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska.

Prowadzimy sprzedaż używanych części do samochodów osobowych oraz dostawczych. Oferujemy duże zaplecze magazynowe. Gwarantujemy dobre ceny. Możliwość negocjacji na miejscu.
Nasza działalność trudni się również na skupem złomu. Posiadamy własny transport, mamy możliwość podstawienia swoich kontenerów u klienta.

Wszelkie dodatkowe informacje udzielimy na miejscu bądź pod łatwym do zapamiętania numerem telefonu: 796 40 40 40.